Case Study – Hong Kong Trailer

We wrześniu nagrywaliśmy kolejne wyczyny Wrocławskiej grupy eksploracyjnej PureX. Znani są z tego, że duże wysokości, opuszczone budynki i opanowanie w trudnych sytuacjach nie są im obce. Tym razem postanowili wybrać się do Hong Kongu na podbój tamtejszych dachów!

Wyjazd był niesamowitym przeżyciem i bez wątpienia pamiątką na całe życie. Zastanawialiśmy się, czy możemy wykorzystać ten film pod kątem firmy? Zdecydowanie tak!

Wiedzieliśmy, że materiał ten będzie chwytliwy i chcieliśmy się maksymalnie wykorzystać jego potencjał. Zdecydowaliśmy się na połączenie płatnej promocji na Facebooku oraz działań marketingu szeptanego, co szybko rozniosło film. Rezultaty promocji filmu przekroczyły jednak nasze najśmielsze oczekiwania!

Poniżej znajdziecie warte uwagi dane dotyczące tego wpisu.

Hong Kong w liczbach:
• Post zobaczyło aż 212842
61675 osób zobaczyło nasz film
1443 reakcje i polubienia zapowiedzi
161 udostępnień
106 komentarzy

Dzięki promocji nasz stosunkowo mały profil na Facebooku zyskał na sile. Od czasu wrzucenia filmu nasz profil zyskał 206 nowych fanów, to prawie 10% wzrost.

Przed nami szykuje się duże wyzwanie. Zabieramy się na montaż krótkometrażowego dokumentu. Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku.

wróć do aktualności

Case Study – Hong Kong Trailer

We wrześniu nagrywaliśmy kolejne wyczyny Wrocławskiej grupy eksploracyjnej PureX. Znani są z tego, że duże wysokości, opuszczone budynki i ...

+

Nagrywamy film „Fort”

Końcówka II wojny światowej. Dwa wrogie obozy. Oddziały wojsk sowieckich przeciwko żołnierzom III Rzeszy, stacjonującym w forcie na terenie ówczesnego ...

+

4500km w nieznane

Pomysł na podróż powstał przez przypadek. Znaleźliśmy tanie bilety, szybko podjęliśmy decyzję, kupiliśmy je i proszę bardzo – lecimy do Dubaju. W ten ...

+