PROFESJONALNA
FOTOGRAFIA
REKLAMOWA

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu fotografii reklamowej na potrzeby klientów indywidualnych, firm oraz agencji reklamowych i marketingowych. Jesteśmy wrocławskim studiem produkcyjnym zajmującym się fotografią reklamową. Działamy na terenie całego kraju, do każdego projektu dobierając zespół składający się z ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w branży kreatywnej. Potrzebujesz fotografii reklamowej? Napisz do nas, jesteśmy otwarci na nowe pomysły, nawet te najbardziej wymagające.

Grupowa fotografia reklamowa z konferencji I Love Marketing.

Czym (dla nas) jest fotografia reklamowa?

Dobra fotografia reklamowa według nas powinna przede wszystkim przykuwać uwagę potencjalnego klienta. Codziennie potencjalny klient jest bombardowany ogromnymi ilościami treści reklamowych, jednak dzięki fotografii reklamowej Twój produkt może się wyróżnić. Fotografia reklamowa powinna budzić chcęć posiadania produktu lub skorzystania z reklamowanej usługi.

Fotografia reklamowa wina, przygotowana dla Winnicy Wieliczka.
fotografia-reklamowa-swiss-krono-wroclaw-studio

Obraz pełen przekazu

W fotografii reklamowej ważne są również skojarzenia, które będzie wzbudzać reklama. Chyba każdy zna powiedzenie, że jedno zdjęcie znaczy czasem więcej niż tysiąc słów. Projektując fotografie reklamowe, staramy się, aby wszystkie ich elementy budziły pożądane skojarzenia, niezależnie czy jest to komfort w kampanii reklamowej dla Walldesign, czy niezawodność w minimalistycznych i perfekcyjnie czystych zdjęciach produktowych dla Specna Arms.

31012020_Kampania_Boho-4
Produkcja fotografii reklamowej dla Walldesign, Swiss Krono - Mateusz Drozd
fotografia-wizerunkowa-agnieszka-kaczorowska

Przyjemna praca

Produkcja zdjęć reklamowych to dla nas nie tylko efekty naszej pracy. Spędzamy dużo czasu na planach fotograficznych i staramy się dbać o to, aby czas tam spędzony był przyjemnym i wartościowym przeżyciem dla wszystkich zaangażowanych. Pracujemy z modelami, aktorami, sportowcami i celebrytami. Za każdym razem staramy się, aby podczas realizacji fotografii reklamowych, zarówno talent, klient oraz reszta ekipy czuli się na planie swobodnie.

Michał Karmowski na fotografii wizerunkowej autorstwa Mateusz Drozd
studyjna-fotografia-produktowa-wroclaw-disturbia

Spójne wykonanie

W fotografii reklamowej również ważne jak przykucie uwagi potencjalnego klienta, jest jej utrzymanie. Dzięki realizacji spójnych fotografii reklamowych możemy nie tylko pobudzić wyobraźnię potencjalnego klienta, ale również kreować długoterminowe skojarzenia związane z marką, które na stałe zagoszczą w wyobraźni klientów.

Fotografia reklamowa - Disturbia - Mateusz Drozd
Fotografia reklamowa typu key visual dla marki Tymbark

Daj się ponieść wyobraźni

Nie lubimy się ograniczać, sesja fotograficzna to dla nas często dopiero początek prac nad fotografią reklamową. Korzystamy z szerokich możliwości jakie dają nam programy do obróbki graficznej 2D oraz 3D. Szeroki zakres umiejętności oraz wypracowany przez lata warsztat umiejętności pozwala nam na tworzenia najbardziej wymagających technicznie projektów z zakresu fotografii reklamowej.

Fotografia reklamowa, JJ Media, Mateusz Drozd
Motoryzacyjna fotografia reklamowa dla marki Mitsubishi, Germaz od Mateusz Drozd.
fotografia-produktowa-broni

Technicznie dopieszczone

Odpowiednie oświetlenie na sesji fotograficznej, umiejętne zarządzanie i dopasowywanie kolorów produktów na fotografiach reklamowych, czy kadrowanie z uwzględnieniem późniejszego przygotowania róznych wersji zdjęcia to tylko niektóre z działań, które podejmujemy, aby każda fotografia reklamowa oddana przez nas klientowi mogła mu posłużyć przez jak najdłuższy okres czasu.

fotografia-produktowa-wroclaw-peroni
Key visual, fotografia reklamowa dla marki Paclan - Mateusz Drozd

Wybrane projekty reklamowe

Zobacz nasze najciekawsze realizacje fotografii reklamowej.

Produkcja fotografii reklamowej w studiu dla Walldesign, Swiss Krono - Mateusz Drozd

Czy da się zbudować dwa pomieszczenia w studiu, zrealizować sesję reklamową i zdążyć w 48 godzin?

Abstrakcyjne zdjęcie grupowe prelegentów I Love Marketing

Prawie 100 prelegentów na grafice podsumowującej 4 dni konferencji I Love Marketing.

Sesja sportowa dla marki Redbull z Krystianem Kowalewskim

4 dni górskich wędrówek po Rudawskim Parku Krajobrazowym z Krystianem Kowalewskim, atletą Red Bulla.

Nasi klienci

Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma markami, poniżej kilka z naszych ulubionych.

logo-14
logo-9
logo-15
logo-10
logo-16
logo-3
logo-13
logo-6
logo-7
logo-5
logo-8
logo-4
logo-2
logo-1
logo-12
logo-11

Referencje

logo-14

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

logo-2

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

logo-13

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

Gdzie działamy?

Jesteśmy studiem z siedzibą we Wrocławiu (woj. dolnośląskie), to tutaj realizujemy studyjne fotografie reklamowe i zajmujemy się obróbką wyprodukowanych fotografii. Większość plenerowych projektów realizujemy w różnych zakątkach Polski, wyszukując lokacje najbardziej odpowiadające projektowi.

Pozostałe usługi fotograficzne

Zajmujemy się między innymi:

studyjna-fotografia-reklamowa-walldesign

Produkcja
fotograficzna

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu szeroko pojętej produkcji fotograficznej na potrzeby klientów indywidualnych, firm oraz agencji reklamowych i marketingowych. Jesteśmy wrocławskim studiem produkcyjnym działającym na terenie całego kraju, posiadamy doświadczony zespół składający się z ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w branży kreatywnej. Jesteśmy elastyczni i współpracujemy z klientami z różnych branż dając z siebie 100% za każdym razem.

Sesja wizerunkowa

Dla klientów indywidualnych, firmowych oraz agencyjnych oferujemy organizację sesji portretowych między innymi na potrzeby publikacji prasowych, kampanii reklamowych i PR. Podczas produkcji sesje wizerunkowej możliwość realizacji zdjęć w naszym wrocławskim studiu, w wynajętych lokacjach, oraz dojazdowo w biurze lub innych obiektach firmowych klienta.

agnieszka-kaczorowska-fotografia-reklamowa-saint-gobain
paclan-fotografia-reklamowa-key-visual

Obróbka graficzna

Organizacja sesji zdjęciowej, niezależnie od tego czy wykonywanej w studiu, na lokacji, czy w plenerze to dla nas dopiero początek przygody z Twoim projektem. Podczas postprodukcji usuniemy niedoskonałości, podkreślimy kluczowe elementy zdjęcia, czy wkomponowaniem scenografii 3D na potrzeby zaawansowanych kompozycji.

Fotografia gastronomiczna

Oferujemy kompleksową realizację materiałów reklamowych na potrzeby barów, restauracji, kawiarni oraz innych lokali gastronomicznych we Wrocławiu. Zajmujemy się pełną oprawą medialną między innymi fotografią potraw na potrzeby menu, sesjami wizerunkowymi personelu oraz zdjęciami lokali gastronomicznych.

fotografia-gastronomiczna-craftova-wroclaw
fotografia-produktowa-specna-arms

Zdjęcia produktowe

Zajmujemy się reklamową fotografią produktową, projektowaniem key visuali, oraz zdjęciami packshotowymi na białym tle. Zdjęcia produktowe wykonujemy w naszym wrocławskim studiu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oświetleniowego lub w przypadku obiektów o większych gabarytach wykorzystując mobilne studio fotograficzne, w przestrzeni wyznaczonej przez klienta np. showroomie.

Fotografia odzieży

Podczas organizacji sesji fotografii odzieży na modelu skupiamy się przede wszystkim na poprawnym oddaniu kolorów tkanin. Dbamy również o spójność oświetlenia podczas serii sesji zdjęciowych w przypadku fotografii sezonowych kolekcji ubrań. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia castingów w Twoim imieniu we współpracy z zaprzyjaźnionymi agencjami castingowymi.

disturbia-lookbook-sesja-na-modelu-w-studio
portret-biznesowy-prezesa-firmy

Fotografia korporacyjna

Realizujemy między innymi sesje zdjęciowe członków zarządu firmy, fotografie wizerunkowe pracowników, oraz firmowe zdjęcia grupowe. Podczas realizacji sesji pracowniczych przykładamy dużą część naszej uwagi nie tylko do perfekcyjnego przedstawienia wizerunku, ale również do sprawnej organizacji pracy i dopasowaniu się do wymagań czasowych klientów.

Fotografia przemysłowa

Organizujemy sesje zdjęciowe inwestycji oraz realizacji przemysłowych, na potrzeby publikacji prasowych, działań wizerunkowych i materiałów szkoleniowych. Mamy doświadczenie w realizacji sesji zdjęciowych fabryk, obiektów produkcyjnych oraz magazynów przemysłowych. Zajmujemy się zarówno fotografią istniejących obiektów przemysłowych, jak i dokumentacją fotograficzną prac budowlanych.

fotografia-przemyslowa-fabryka-wroclaw

Zobacz również