USŁUGI
DODATKOWE

Potrzebujesz uzupełnić swoją produkcję o ujęcia lotnicze, samochodowe, animacje 3D, czy efekty wizualne VFX? Nie ma problemu. Poza produkcją filmową i fotograficzną zajmujemy się także innymi specjalistycznymi usługami multimedialnymi.

DRON

Obsługiwany przez dwóch operatorów dron DJI Inspire 2, pozwala na uzyskanie zapierających dech w piersiach ujęć i zdjęć z powietrza. Wymienne obiektywy dają możliwość realizacji zdjęć w różnych planach, a maksymalna prędkość 90km/h pozwoli na stworzenie dynamicznych i pełnych akcji kadrów. Zapis w formacie ProRes 4:4:4 gwarantuję najwyższą jakość obrazu i ogromną swobodę w postprodukcji i korekcji barwnej.

CAR MOUNT

Profesjonalny system mocowania kamery do karoserii samochodu wraz z dowolnym gimbalem 3-osiowym. Zastosowanie naszego rozwiązania zaowocuje stworzeniem dynamicznych i pełnych akcji ujęć samochodowych z niecodziennej perspektywy. System pozwala na pełną kontrolę nad ruchami kamery oraz jej ostrością przy prędkościach do 100 km/h. Usługa realizowana jest przez trzech specjalistów: doświadczonego kierowcę, operatora kamery oraz ostrzyciela.

2D/3D/VFX

Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości efektów wizualnych zarówno w grafice 2D, jak i 3D. Odwzorowujemy fizyczne produkty klienta jako modele 3D do wykorzystania w grafikach statycznych i animacjach. Integrujemy efekty wizualne z materiałem filmowym, nadając życia Waszym filmom. Animacje 2D służą jako uzupełnienie produkcji o niezbędne informacje, przedstawione w przystępnej i zarazem efektownej formie.

LIVESTREAM

Przeprowadzamy transmisje na żywo do użytku internetowego, takiego jak webinaria, szkolenia internetowe, transmisje z wydarzeń, czy PPV. Zapewniamy wielokamerową realizację wysokiej jakości (nawet do 4K), realizatora odpowiedzialnego za nadawany materiał, a także podgląd reżyserski dla klienta.

lifestream