MDC

Na zlecenie marki Materace Dla Ciebie zrealizowaliśmy dwa filmy reklamowe pod hasłami: "Wyśpij się na szczęście" oraz "Wyśpij się wygodnie".

KONCEPCJA

Celem obu filmów była reklama marki klienta, jednak ich forma znacząco się od siebie różni. Pierwszy ze spotów ma charakter informacyjny. Zamieżony cel postanowiliśmy zrealizować przy użyciu połącznia animacji z kilkoma krótkimi scenami aktorskimi. Drugi film przybrał formę dynamicznego storytellingu, skierowany jest głównie dla jednej z grup docelowych klienta, czyli osób prowadzących aktywny tryb życia.

MDC_18-min
MDC_wyspijsie-min
MDC_42-min

PRODUKCJA

Realizacja filmów rozdzielona była na 2 dni zdjęciowe, podczas których naszym zadaniem było przygotowanie materiałów do dwóch spotów oraz wykonanie sesji zdjęciowej na potrzeby kampanii reklamowej klienta. W ciągu pierwszego dnia pracy zrealizowaliśmy ujęcia w atrakcyjnych plenerach Wrocławia. Przy wykonywaniu tych ujęć operator kamery jeździł na rolkach wykorzystując kamerę RED EPIC na gimbalu. Pierwszy dzień zakończyliśmy na obiekcie zdjęciowym, który miał nam posłużyć za scenerię do następnego filmu. Dobrze dobrana lokacja, pozwoliła nam pracować w kontrolowanych warunkach z oświetleniem wyłącznie filmowym, nie zważając na światło słoneczne. Dzięki temu byliśmy w stanie stworzyć efekt upływu czasu, modyfikując nieco oświetlenie w każdej ze scen, a także z łatwością stworzyć ujęcia nocne w dzień.

MDC_7-min
MDC_noc-min
MDC_31-min

POSTPRODUKCJA

Aby uzupełnić kwestię informacyjną w filmie postanowiliśmy zastosować animację 2D. Animacje były oparte o graficzny motyw przewodni marki, w celu zachowania spójności materiału reklamowego.

3_1.1.1
2_1.1.2
1_1.1.3

Zobacz inne projekty.

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: