Z DESK

Z DESK to firma zajmująca się produkcją biurek na zamównienie, przeznaczonych zarówno do biur, jak i do gamingu. Klient zwrócił się do nas z prośbą o realizację klipu, skierowanego do konkretnej grupy docelowej - graczy. Miał on za zadanie budować ekskluzywny wizerunek marki, a także przedstawiać najistotniejsze cechy jego produktów produktów. Był to pierwszy kontakt klienta produkcją reklamy w formie filmu, w związku z czym oczekiwania były dość wyoskie. Mimo tego byliśmy w stanie im sprostać.

KONCEPCJA

Aby osiągnać zakładane sobie cele, musieliśmy przede wszystkim skupić się na wybraniu odpowiedniej lokacji, przygotowaniu scenografia oraz opracowaniu charakteru oświetlenia. Naszym zadaniem było przenieść naszego bohatera ze zwykłego domu do kolorowej przestrzeni, w której każdy gracz czułby się jak u siebie.

3
1
2

PRODUKCJA

Plan zdjęciowy odbył się w przestrzeni przystosowanej dla graczy - w salonie VR. Część oświetlenia była zatem gotowa, wspomogliśmy się jedynie bezprzewodowymi lampami LED Astera, które bez problemu mogliśmy rozlokować w miejscach, które wymagały dodatkowego wypełniania światłem, pozbywając się w ten sposób luk oświetleniowych w obrazie. Charakterystykę obrazu budowała także ceglana ściana udekorowana fluorestencyjnymi obrazami oraz scenografią kojarzącą się z gamingiem.

IMG_20210423_182122-min
IMG_20210423_170926-min
IMG_20210423_141552-min

PROMOCJA

Film został wykorzystany jako promocja produktów w social mediach oraz na stronie internetowej klienta.

Zobacz inne projekty.

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: