BLEK BEK

Blek Bek to teledysk wrocławskiego rapera "Arturinio"  osadzony w mrocznym świecie, gdzie przemoc i strach to codzienność.  Wideoklip przedstawia historię nieznajomego, który musi zmierzyć się ze swoimi demonami.

KONCEPCJA

Naszym głównym celem było stworzenie świata przedstawionego, w którym dzieje się akcja wideoklipu. Odpowiednie lokacje, scenografia oraz kostiumy miały przenieść nas do mrocznego świata, inspirowanego Gotham City. Nie jest to klasyczny teledysk, gdzie artysta śpiewa do kamery - postawilismy na wątek fabularny.

arturinio_100-min
1-min
Zdjęcia-z-planu-31-min

PRODUKCJA

Jednym z najważniejszych elementów produkcji był dobór odpowiednich lokacji i pory roku. Klip nagrywany był w 3 miejscach - w lesie, warsztacie oraz klubie muzycznym. Zdecydowaliśmy się na realizację zimą, co pozwoliło nam na dłuższe nagrania nocą, kiedy toczy się akcja teledysku. Pora roku była też istotnym aspektem przy zdjęciach plenerowych w lesie. Chcąc zachować spójność mrocznego klimatu, jaki planowaliśmy uzyskać, las musiał wydawać się martwy. Realizacja nagrań trwała 3 dni, a w działania na planie zaangażowanych było ponad 25 członków ekipy filmowej, każdy przydzielony do odpowiedniej funkcji.

L1A0524-min
7-min
9-min

KOSTIUMY I SCENOGRAFIA

Podstawą dobrego filmu jest autentyczność przedstawianego świata, czego istotą są kostiumy oraz scenografia. Dzięki niesamowitej pracy naszych specjalistów, byliśmy w stanie zamienić zwykły warsztat w miejsce wizualnie dopasowane do charakterystyki naszego teledysku. Odpowiednio dobrane kostiumy dla naszych bohaterów, były wisienką na torcie przy budowie wyglądu świata.

2-min
2-2

ŚWIATŁO I COLORGRADING

W naszym projekcie dominowało światło kontrowe, które rysowało postaci bardzo tajemniczo i tworzyło ogólny niepokój. Dodatkowo na potrzeby projektu stworzyliśmy autorski projekt lampy, podwieszanej pod drona, wykorzystywanej przy realizacji zdjęc plenerowych w lesie - więcej informacji. Drugim etapem był color grading, za pomocą którego chcieliśmy pokazać brudną dzielnice inspirowana Hell's Kitchen z serialu Daredevil.

arturinio_165-min
Bez-nazwy-2
Bez-nazwy-1
Arturinio_188-min

Zobacz inne projekty.

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: