G&G

Future of Airsoft to konkursowy film sci-fi, przedstawiający krótką historię osadzoną w przyszłości. Jest to świetny przykład branded content dla marki G&G.

KONCEPCJA

Do organizowanego przez G&G Armament konkursu postanowiliśmy podejść w sposób nieszablonowy. Zaplanowaliśmy stworzenie filmu w nietypowym jak na polskie realia gatunku - Science Fiction. Broń i akcesoria wykorzystane w filmie - wszystkie wyprodukowane przez organizatorów konkursu - posłużyły nam jako tło wymyślonej przez nas historii.

PRODUKCJA

Kompleksowość projektu wymagała stworzenia storyboardów i scenariusza, dokładnego zaplanowania zdjęć, przygotowania i druku rekwizytów za pomocą drukarki 3D. Podział na dwa zespoły w trakcie zdjęć oraz dokładne planowanie, pozwoliły na realizację projektu w jeden dzień zdjęciowy. Całość połączył proces postprodukcji, na który składał się montaż, sound design, VFX oraz animacje 3D.

5L1A1502
5L1A2010-1
5L1A1692
5L1A1700
5L1A1826
5L1A1696

POSTPRODUKCJA

Realizacja koncepcji projektu wymagała skomplikowanego procesu postprodukcji. Nad VFX pracowało jednocześnie 3 specjalistów. Miesiąc pracy zaowocował stworzeniem ponad 500 masek, 46 laserowych wystrzałów, 4 hologramów, 4 wybuchów, rotoscopingiem, a oprócz tego ponad 70 godzinami pracy przy tworzeniu elementów świata z użyciem grafiki i modeli 3D.

PROMOCJA

Konkursowy charakter projektu wymagał także przygotowania dużej ilości materiałów promocyjnych w postaci fotografii reklamowych, zdjęć zza kulis oraz filmowego making ofu i VFX breakdown. Zaplanowanie całej kampanii reklamowej filmu w social mediach, zapewniło nam największą ilość głosów widzów spośród wszystkich uczestników konkursu. Film został też doceniony przez jury konkursu i cała ciężka praca zaowocowała zwycięstwem w kategorii Best Video.

Zobacz inne projekty.

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: