FEN

FightExclusiveNight to druga co do wielkości federacja mieszanych sztuk walki w Polsce. Klient zlecił nam kompleksową realizacje materiałów na potrzeby promocji gali, zarówno w social mediach jak i w telewizji. Produkcja składała się z przygotowania 8 teaserów poszczególnych walk, traileru zapowiadającego galę oraz wykonania fotografii zawodników uczestniczących w gali.

KONCEPCJA

FEN24 było jedną z kluczowych gal klienta, dlatego chcieliśmy stworzyć unikalny i ekskluzywny klimat filmu promocyjnego, odejść nieco od klasycznych i wyeksploatowanych koncepcji z materiałów promocyjnych poprzednich gal.

1-1
2-1
3-1
4
5-1
6
9
8

PRODUKCJA

Kompleksowa produkcja, począwszy od przygotowania scenariusza, poprzez storyboardy, kończąc na montażu i postprodukcji. Całość zaplanowana do realizacji w ramach jednego planu trwającego dwa dni zdjęciowe. Sprawna organizacja i rozpisanie szczegółowych planów pracy pozwoliły na szybką realizacje materiałów do 9 filmów, a także fotografii w bardzo krótkim czasie.

5L1A3977-1
5L1A4080-1
5L1A3989-1

POSTPRODUKCJA

Procesem postprodukcji filmów zajmował się 3 osobowy zespół, pracujący równolegle nad poszczególnymi filmami. Proces składał się z montażu, udźwiękowienia, przygotowania animacji oraz przystosowania do emisji w TV. W tym samym czasie odbywała się także obróbka fotografii. W ciągu 2 tygodni dostarczyliśmy klientowi gotowe materiały.

EFEKT

Materiały filmowe zostały użyte do promocji gali w social mediach oraz w telewizji Polsat. Były także integralną częścią gali - emitowane na telebimach przed każdą z walk. Filmowa zapowiedź odbiła się szerokim echem w środwisku MMA, określana jako jeden z najlepszych trailerów w branży.

Zobacz inne projekty.

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: