PRODUKCJA
FILMOWA

Oferujemy kompleksową produkcję filmową. Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem dużej korporacji, czy małej firmy, zajmiemy się realizacją filmu reklamowego o skali dopasowanej do Twoich potrzeb. Poprowadzimy cały proces produkcji od koncepcji poprzez odpowiedni dobór formy, po finalny montaż i pomoc w przygotowaniu kampanii promocyjnej. Posiadamy bogate zaplecze pozwalające nam na realizowanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

1.KONCEPCJA

5L1A1834

Dobra organizacja realizowanego projektu to podstawa jego dalszego sukcesu. W ramach działań preprodukcyjnych zajmujemy się przygotowaniem każdego aspektu związanego z późniejszą realizacją zdjęć, począwszy od przygotowania koncepcji, scenariusza, scenopisu i storyboardu, poprzez dokumentację i dobór lokacji, kończąc na castingach, doborze sprzętu i ekipy filmowej.

2.PRODUKCJA

Dokładne zaplanowanie czasu i pracy podczas realizacji zdjęć jest kluczowe, aby uzyskać zamierzony w procesie preprodukcji efekt. Zapewniamy bezpieczne i dobrze zorganizowane plany zdjęciowe z ekipą specjalistów pracujących ze sobą na co dzień. 

5L1A1616

3.POSTPRODUKCJA

IMG_20200420_224725

Kwintesencją pracy włożonej realizację projektu jest jego postprodukcja. Montaż kadrów stworzonych w czasie produkcji, podłożenie muzyki, udźwiękowienie, korekcja barwna, animacje i ich komponowanie z kadrami. To wszystko jest procesem, który nadaje ostateczny ton, formę i kształt naszej produkcji. Cenimy sobie Waszą opinię, dlatego w zależności od potrzeb prowadzimy stałą wymianę uwag ze zlecającym klientem, tak aby efekt końcowy był dla niego jak najbardziej satysfakcjonujący.

4.PROMOCJA

Nasza praca nie kończy się na oddaniu gotowego filmu klientowi. W zależności od potrzeb realizujemy także materiały poboczne mające na celu promocję realizowanego filmu. Począwszy od filmów i zdjęć zza kulis, a kończąc na pomocy przy organizacji kampanii promocyjnej filmu w social mediach.

FEN24-PromotionalSchedule