PROFESJONALNA
PRODUKCJA
FILMOWA

Jesteśmy wrocławskim studiem produkcyjnym działającym na terenie całego kraju oferującym profesjonalne usługi z zakresu szeroko pojętej produkcji filmowej. Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem dużej korporacji, czy małej firmy, zajmiemy się realizacją filmu reklamowego o skali dopasowanej do Twoich potrzeb. Kompleksowo poprowadzimy cały proces produkcji od koncepcji poprzez odpowiedni dobór formy, po finalny montaż i pomoc w przygotowaniu kampanii promocyjnej. Posiadamy bogate zaplecze pozwalające nam na realizowanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Usługi filmowe

Zajmujemy się między innymi:

Proces produkcji

Każde zlecenie realizacji filmów reklamowych lub innych materiałów video traktujemy indywidualnie, jednak można wyróżnić 4 etapy produkcji. 

5L1A1834

1. Przygotowanie i Preprodukcja

Dobra organizacja realizowanego projektu to podstawa jego dalszego sukcesu. W ramach działań preprodukcyjnych zajmujemy się przygotowaniem każdego aspektu związanego z późniejszą realizacją zdjęć, począwszy od przygotowania koncepcji, scenariusza, scenopisu i storyboardu, poprzez dokumentację i dobór lokacji, kończąc na castingach, doborze sprzętu i ekipy filmowej.

2. Produkcja

Dokładne zaplanowanie czasu i pracy podczas realizacji zdjęć jest kluczowe, aby uzyskać zamierzony w procesie preprodukcji efekt. Zapewniamy bezpieczne i dobrze zorganizowane plany zdjęciowe z ekipą specjalistów pracujących ze sobą na co dzień.

5L1A1616
IMG_20200420_224725

3. Montaż i postprodukcja

Kwintesencją pracy włożonej realizację projektu jest jego postprodukcja. Montaż kadrów stworzonych w czasie produkcji, podłożenie muzyki, udźwiękowienie, korekcja barwna, animacje i ich komponowanie z kadrami. To wszystko jest procesem, który nadaje ostateczny ton, formę i kształt naszej produkcji. Cenimy sobie Waszą opinię, dlatego w zależności od potrzeb prowadzimy stałą wymianę uwag ze zlecającym klientem, tak aby efekt końcowy był dla niego jak najbardziej satysfakcjonujący.

4. Promocja i dystrybucja

Nasza praca nie kończy się na oddaniu gotowego filmu klientowi. W zależności od potrzeb realizujemy także materiały poboczne mające na celu promocję realizowanego filmu. Począwszy od filmów i zdjęć zza kulis, a kończąc na pomocy przy organizacji kampanii promocyjnej filmu w social mediach.

FEN24-PromotionalSchedule

Indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do produkcji skutecznego spotu reklamowego czy filmu promocyjnego jest indywidualne podejście już na etapie przygotowawczym.
Stworzenie odpowiedniego scenariusza, wybór odpowiednich aktorów, lokacji czy odpowiednich środków realizacji to bardzo istotne czynniki w stworzeniu oryginalnej i indywidualnie dopasowanej reklamy. Dlatego na każdym z etapów preprodukcji konsultujemy się z naszym klientem, aby wszystkie elementy naszej realizacji odpowiadały wizerunkowi i idei przyświecającej marce.

Zobacz film reklamowy dla marki Specna Arms, łączący studyjne ujęcia produktowe z plenerowymi kadrami akcji oraz filmową zapowiedź targów fitness FIWE, w której wystąpiło 5 znanych ambasadorów marki.

5L1A9222
5L1A9011
L1A6654
5L1A3977

Dopasowana realizacja

Po wspólnie stworzonej koncepcji na reklamę, film promocyjny czy innego rodzaju formę materiału video - przychodzi czas na realizację.
Skrupulanie przygotowany plan zdjęciowy z zespołem specjalistów z każdej dziedziny produkcji filmowej czy kameralny plan dokumentalny obserwujący zastaną rzeczywistość - formę i skalę realizacji zawsze dopasowujemy do potrzeb i wymagań projektu.

Zobacz film sportowy dla Red Bull, który zrealizowaliśmy w górach Rudawskiego Parku Krajobrazowego oraz filmową zapowiedź gali sztuk walki FEN realizowaną w sercu Warszawy. 

Profesjonalne wykończenie

Na finalny efekt znaczący wpływ ma etap postprodukcji, na który składa się nie tylko montaż nagranych materiałów filmowych, ale także zaawansowana edycja dźwięku czy koloru, tzw. color grading. Oprócz tego oferujemy także wykorzystanie animacji dwuwymiarowej 2d, animacji trójwymiarowej 3d czy bardziej zaawansowanych efektów wizualnych VFX. Pozwoli to wzmocnić przekaz reklamy i wyróżnić się Twojemu filmowi reklamowemu spośród konkurencji. Śledzimy trendy i jesteśmy otwarci na nowe i alternatywne technologie wizualne, dlatego jeśli masz jakiś nietypowy pomysł - skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy sposób, aby technologia nie była ograniczeniem dla kreatywności.

Zobacz breakdown VFX, czyli jak tworzyliśmy efekty specjalne w filmie science fiction dla marki G&G.

vfx2-1

Wybrane projekty filmowe

Zobacz nasze najciekawsze realizacje produkcji filmowej i reklamowej.

5L1A2010-1

Nagrodzony film science fiction z marką G&G w tle, jako idealny przykład branded content.

B2A4279

Świat jedzenia, czyli apetyczny film reklamowy restauracji Craftova znajdującej się na rynku we Wrocławiu.

L1A7854

Rudawski Park Krajobrazowy jako tło parkourowego filmu sportowego z Krystianem Kowalewskim, atletą Red Bulla.

Nasi klienci

Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma markami, poniżej kilka z naszych ulubionych.

logo_redbull
logo_saintgobain
logo_transparent_k2
logo_transparent_merida
logo_transparent_techland
logo_transparent_gunfire
logo_transparent_vantagedevelopment
logo_transparent_fiwe
logo_transparent_ikea
logo_alejabielany
logo_fen
logo_transparent_flov
logo_transparent_atm
logo_transparent_flov
logo-1
logo-4

Referencje

logo-14

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

logo-2

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

logo-13

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

Gdzie działamy?

Jesteśmy domem produkcyjnym z siedzibą we Wrocławiu, jednak skala naszych działań wykracza daleko poza granicę naszego miasta. Regularnie produkujemy materiały filmowe i fotograficzne we wszelkich zakątkach Polski - od Warszawy, przez Kraków, Poznań, Szczecin, Gdańsk - po nadmorskie kurorty i górskie plenery. Zrealizowaliśmy także wiele projektów międzynarodowych, np. w Hong Kongu, Laponii, Islandii czy Chorwacji.

Aleja-Bielany-Jestesmy-do-Waszych-uslug2

Produkcja reklamowa

Zajmujemy się filmową produkcją reklamową na potrzeby klientów indywidualnych oraz agencji reklamowych i marketingowych. Od pomysłu i koncepcji, przez produkcję planu zdjęciowego, po finalny efekt w postaci reklamy czy filmu promocyjnego przygotowanych do publikacji w telewizji i internecie. Jesteśmy gotowi na Twoje pomysły, nawet te najbardziej wymagające.

Branded Content

Branded content jest odpowiedzią na przesyt tradycyjnych form reklamy. W przeciwieństwie do filmów reklamowych, branded content nie polega na bezpośredniej promocji produktu czy usługi, a na zapoznaniu potencjalnych konsumentów z najważniejszymi wartościami marki. Materiały wyzwalające emocje, w których dany produkt czy usługa są tylko tłem, potrafią osiągać viralowe zasięgi w internecie. Ze względu na swój rozrywkowy charakter są wielokrotnie udostępniane zwiększając świadomość marki naszego klienta.

branded-content
5L1A9383

Video do
Social Media

W dzisiejszych czasach obecność marki w social mediach jest obowiązkowa. Możemy stworzyć dla Ciebie spójną treść zgodną z wizerunkiem i key visualem marki, dostosowaną pod wszystkie dostępne platformy, takie jak: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTok, Pinterest, i inne.
Możemy obsłużyć regularne tworzenie contentu dla Twojej firmy lub zorganizować jednorazową realizację większej ilości materiałów.

Filmy korporacyjne i biznesowe

Realizujemy filmy korporacyjne i biznesowe przedstawiające Twoją firmę i skalę jej działań. Podczas realizacji filmów biznesowych przykładamy znaczną uwagę nie tylko do perfekcyjnego przedstawienia wizerunku, ale również do sprawnej organizacji pracy i dopasowaniu się do wymagań czasowych klientów.

korpo
fotografia-produktowa-specna-arms

Filmy produktowe

Realizacja efektownego filmu produktowego pozwoli pokazać jakość produktu, jednocześnie przyciągając uwagę formą realizacji.
Pokażemy każdy detal Twojego produktu z najlepszej strony, wykorzystując profesjonalny sprzęt filmowy i oświetleniowy. Film możemy wzbogacić także informacyjną animacją 2D lub wizualizacją trójwymiarową.
Możemy nagrać Twój film w naszym wrocławskim studiu lub w przestrzeni pasującej do produktu i marki.

Lookbooki video

Oferujemy realizację lookbooków video sezonowych kolekcji ubrań i obuwia. Nagrania możemy zrealizować w studiu lub lokacji pasującej do wizerunku marki. Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt kamerowy i oświetleniowy, co gwarantuje wierne oddanie koloru ubrań. Uwagę widzów przyciągnie także dobrze dobrana muzyka i efektowny montaż.
Oferujemy również możliwość przeprowadzenia castingów w Twoim imieniu we współpracy z zaprzyjaźnionymi agencjami castingowymi.

but
krowki

Ujęcia lotnicze z dronów

Oferujemy realizację ujęć i zdjęć lotniczych z dronów, pozwalających spojrzeć na świat z innej perspektywy. Wykorzystanie różnorodnych i profesjonalnych dronów z naszej floty, daje możliwość realizacji unikalnych i pełnych akcji oraz dynamiki kadrów. Najwyższa jakość pozwala na ogromną swobodę w postprodukcji i korekcji barwnej. Więcej informacji oraz zakres usług:

Ujęcia samochodowe

Oferujemy realizację ujęć w wykorzystaniem profesjonalnego systemu mocowania kamery do karoserii samochodu wraz z dowolnym gimbalem 3-osiowym. Zastosowanie naszego rozwiązania zaowocuje stworzeniem dynamicznych i pełnych akcji ujęć samochodowych z niecodziennej perspektywy. System pozwala na pełną kontrolę nad ruchami kamery oraz jej ostrością przy prędkościach do 100 km/h. Usługa realizowana jest przez trzech specjalistów: doświadczonego kierowcę, operatora kamery oraz ostrzyciela.

autofen
timeline1

Montaż i postprodukcja

W naszym wrocławskim studiu zajmujemy się profesjonalnym montażem materiałów filmowych i reklamowych oraz szeroko rozumianą postprodukcją, obejmującą zarówno obraz, jak i dźwięk.
Dokładna edycja dźwięku, skomponowana muzyka czy specjalnie zaprojektowany sound design pozwolą, żeby Twój projekt wybił się spośród konkurencji. Zaawansowana kolor korekcja i color grading pozwolą na wykorzystanie pełnych możliwości materiału z Twojej kamery sprawiając, że obraz nie tylko będzie spełniał wszelkie wymogi transmisji w telewizji i internecie, ale także nabierze wyjątkowego, indywidualnego charakteru.

Efekty VFX i animacje 2D i 3D

Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości efektów wizualnych zarówno w grafice 2D, jak i 3D. Odwzorowujemy fizyczne produkty klienta jako modele 3D do wykorzystania w grafikach statycznych i animacjach. Integrujemy efekty wizualne z materiałem filmowym, nadając życia Waszym filmom. Animacje 2D służą jako uzupełnienie produkcji o niezbędne informacje, przedstawione w przystępnej i zarazem efektownej formie.

persil3
livestream2

Livestream

Przeprowadzamy transmisje na żywo do użytku internetowego, takiego jak webinaria, szkolenia internetowe, transmisje z wydarzeń, czy PPV. Zapewniamy wielokamerową realizację wysokiej jakości, realizatora odpowiedzialnego za nadawany materiał, a także podgląd reżyserski dla klienta.

Zobacz również

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: