PROFESJONALNA
PRODUKCJA
FOTOGRAFICZNA

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu szeroko pojętej fotografii reklamowej i użytkowej na potrzeby klientów indywidualnych, firm oraz agencji reklamowych i marketingowych. Jesteśmy wrocławskim studiem produkcyjnym działającym na terenie całego kraju, posiadamy doświadczony zespół składający się z ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w branży kreatywnej. Jesteśmy elastyczni i współpracujemy z klientami z różnych branż dając z siebie 100% za każdym razem.

Usługi fotograficzne

Zajmujemy się między innymi:

Grupowa fotografia reklamowa z konferencji I Love Marketing.

Pomysłowe kompozycje

Tworzymy unikalne fotografie reklamowe, które zaskoczą Twoich klientów. Od wirtualnego miasteczka I Love Marketing pełnego legend Polskiego marketingu po unikalne zdjęcia produktowe win z Winnicy Wieliczka, realizujemy wyjątkowe projekty fotograficzne, które przykuwają odbiorców na dłużej, budzą skojarzenia i zostawiają trwały ślad w ich wyobraźni. Mamy otwarte głowy i nie boimy się ich używać.

Fotografia reklamowa wina, przygotowana dla Winnicy Wieliczka.
fotografia-reklamowa-swiss-krono-wroclaw-studio

Produkcja/tywność

Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizacją fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu. Staramy się, aby każda godzina prac nad projektem była najlepiej wykorzystana, co pomaga nam osiągnąć większą produktywność i umożliwia realizację skomplikowanych projektów bez zbędnego stresu, czy pośpiechu. Dzięki takiemu podejściu możemy realizować takie sesje reklamowe jak kampania dla Walldesign, która zrealizowana została we wrocławskim studiu fotograficznym w dwóch świeżo zbudowanych oraz udekorowanych na potrzeby projektu pomieszczeniach - a to wszystko w zaledwie 48 godzin.

Produkcja fotografii reklamowej dla Walldesign, Swiss Krono - Mateusz Drozd
sekwencyjne-zdjecia-sportowe-redbull

Dopasowana realizacja

Miejsce realizacji projektów zawsze dopasowujemy do klienta. Wyjazdowa sesja sportowa dla Red Bull w górach Rudawskiego Parku Krajobrazowego, czy realizacja plenerowych materiałów promocyjnych w sercu Warszawy na potrzeby kampanii reklamowej gali sztuk walki FEN to dla nas codzienność. Dysponujemy również przestrzenią studyjną oraz sprzętem oświetleniowym na potrzeby realizacji sesji wizerunkowych oraz fotografii produktowych.

6
3-1
fotografia-produktowa-broni

Profesjonalne wykończenie

Oferujemy zaawansowaną obróbkę graficzną wykonanych przez nas sesji fotograficznych. Wykorzystujemy zarówno szeroką gamę tradycyjnych technik fotograficznych, jak podczas realizacji key visualu dla Specna Arms, gdzie za pomocą focus stackingu, umożliwiliśmy jego wielkoformatowe wykorzystanie w bezkompromisowej jakości. Śledzimy trendy i jesteśmy otwarci na nowe i alternatywne technologie wizualne, jak na przykład animowane zdjęcia 3D, które wykonaliśmy jako część branded content na potrzeby kampanii promocyjnej dla G&G.

Wybrane projekty fotograficzne

Zobacz nasze najciekawsze realizacje produkcji fotografii reklamowej.

Produkcja fotografii reklamowej w studiu dla Walldesign, Swiss Krono - Mateusz Drozd

Czy da się zbudować dwa pomieszczenia w studiu, zrealizować sesję reklamową i zdążyć to wszystko rozebrać w 48 godzin?

Abstrakcyjne zdjęcie grupowe prelegentów I Love Marketing

Prawie 100 prelegentów na grafice podsumowującej 4 dni konferencji I Love Marketing.

Sesja sportowa dla marki Redbull z Krystianem Kowalewskim

4 dni górskich wędrówek po Rudawskim Parku Krajobrazowym z Krystianem Kowalewskim, atletą Red Bulla.

Nasi klienci

Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma markami, poniżej kilka z naszych ulubionych.

logo-14
logo-9
logo-15
logo-10
logo-16
logo-3
logo-13
logo-6
logo-7
logo-5
logo-8
logo-4
logo-2
logo-1
logo-12
logo-11

Referencje

logo-14

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

logo-2

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

logo-13

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

Gdzie działamy?

Jesteśmy studiem z siedzibą we Wrocławiu, to tutaj realizujemy studyjne fotografie reklamowe i zajmujemy się obróbką wyprodukowanych fotografii. Większość plenerowych projektów realizujemy w różnych zakątkach Polski, wyszukując lokacje najbardziej odpowiadające projektowi.

studyjna-fotografia-reklamowa-walldesign

Fotografia reklamowa

Zajmujemy się produkcją plenerowych i studyjnych sesji reklamowych na potrzeby klientów indywidualnych oraz agencji reklamowych i marketingowych. Współpracujemy z wieloma utalentowanymi Wrocławskimi wykonawcami na każdym etapie produkcji, dzięki czemu jesteśmy gotowi na Twoje pomysły, nawet te najbardziej wymagające.

Sesja wizerunkowa

Dla klientów indywidualnych, firmowych oraz agencyjnych oferujemy organizację sesji portretowych między innymi na potrzeby publikacji prasowych, kampanii reklamowych i PR. Podczas produkcji sesje wizerunkowej możliwość realizacji zdjęć w naszym wrocławskim studiu, w wynajętych lokacjach, oraz dojazdowo w biurze lub innych obiektach firmowych klienta.

agnieszka-kaczorowska-fotografia-reklamowa-saint-gobain
paclan-fotografia-reklamowa-key-visual

Obróbka graficzna

Organizacja sesji zdjęciowej, niezależnie od tego czy wykonywanej w studiu, na lokacji, czy w plenerze to dla nas dopiero początek przygody z Twoim projektem. Podczas postprodukcji usuniemy niedoskonałości, podkreślimy kluczowe elementy zdjęcia, czy wkomponowaniem scenografii 3D na potrzeby zaawansowanych kompozycji.

Fotografia gastronomiczna

Oferujemy kompleksową realizację materiałów reklamowych na potrzeby barów, restauracji, kawiarni oraz innych lokali gastronomicznych we Wrocławiu. Zajmujemy się pełną oprawą medialną między innymi fotografią potraw na potrzeby menu, sesjami wizerunkowymi personelu oraz zdjęciami lokali gastronomicznych.

fotografia-gastronomiczna-craftova-wroclaw
fotografia-produktowa-specna-arms

Zdjęcia produktowe

Zajmujemy się reklamową fotografią produktową, projektowaniem key visuali, oraz zdjęciami packshotowymi na białym tle. Zdjęcia produktowe wykonujemy w naszym wrocławskim studiu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oświetleniowego lub w przypadku obiektów o większych gabarytach wykorzystując mobilne studio fotograficzne, w przestrzeni wyznaczonej przez klienta np. showroomie.

Fotografia odzieży

Podczas organizacji sesji fotografii odzieży na modelu skupiamy się przede wszystkim na poprawnym oddaniu kolorów tkanin. Dbamy również o spójność oświetlenia podczas serii sesji zdjęciowych w przypadku fotografii sezonowych kolekcji ubrań. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia castingów w Twoim imieniu we współpracy z zaprzyjaźnionymi agencjami castingowymi.

disturbia-lookbook-sesja-na-modelu-w-studio
portret-biznesowy-prezesa-firmy

Fotografia korporacyjna

Realizujemy między innymi sesje zdjęciowe członków zarządu firmy, fotografie wizerunkowe pracowników, oraz firmowe zdjęcia grupowe. Podczas realizacji sesji pracowniczych przykładamy dużą część naszej uwagi nie tylko do perfekcyjnego przedstawienia wizerunku, ale również do sprawnej organizacji pracy i dopasowaniu się do wymagań czasowych klientów.

Fotografia przemysłowa

Organizujemy sesje zdjęciowe inwestycji oraz realizacji przemysłowych, na potrzeby publikacji prasowych, działań wizerunkowych i materiałów szkoleniowych. Mamy doświadczenie w realizacji sesji zdjęciowych fabryk, obiektów produkcyjnych oraz magazynów przemysłowych. Zajmujemy się zarówno fotografią istniejących obiektów przemysłowych, jak i dokumentacją fotograficzną prac budowlanych.

fotografia-przemyslowa-fabryka-wroclaw

Zobacz również

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: