DRON

Nasze studio zajmuje się realizacją zdjęć lotniczych od 2015 roku. W tym czasie realizowaliśmy materiały do wielu spotów reklamowych, produkcji telewizyjnych oraz filmów fabularnych. Nasze doświadczenie z bezzałgowymi statkami powietrznymi pozwala nam nie tylko na realizację ujęć filmowych.

Zakres usług:

Dron Dji Inspire 2

Obsługiwany przez dwóch operatorów dron DJI Inspire 2, pozwala na uzyskanie zapierających dech w piersiach ujęć i zdjęć z powietrza. Mamy do dyspozycji dwie dedykowane kamery Zenmuse X5S i Zenmuse X7. Oba te zestawy posiadają wymienne obiektywy dające możliwość realizacji zdjęć w różnych planach filmowych. Maksymalna prędkość drona to 90km/h, pozwola ona na stworzenie dynamicznych i pełnych akcji kadrów. W naszym asortymencie znajduje się 8 pakietów baterii co pozwala nam pracować w powietrzu do 120min! Zapis w formacie ProRes 4:4:4 i Cinema DNG RAW oraz rozdzielczości od 4K do 6K gwarantują najwyższą jakość obrazu i ogromną swobodę w postprodukcji oraz korekcji barwnej.

keep
GetBack_Parkour-17.10.2015-53

Dron Dji Mavic

Latanie tymi dronami to opcja budżetowa dla takich realizacji jak eventy, filmy korporacyjne czy employery brandingowe. Oferujemy jakość 4K przy zdjęciach oraz filmach z lotu ptaka, która jest wystarczająca w reklamie internetowej, czy jako materiał na stronę Internetową. Dzięki swoim rozmiarom te quadrocoptery są w stanie dostać się w bardziej niedostępne miejsca - można też latać nimi we wnętrzach np. halach produkcyjnych. Drony te wykorzystujemy także do dokumentacji oraz proponowania kadrów przy realizacjach większymi jednostkami latającymi. Każdy z dronów posiada po 3 pakiety baterii przez co, może pracować w powietrzu do 90min!

17545134_1286580041430627_8754821090911766305_o
mavic

Dron sportowy FPV

Coraz bardziej popularne staje się nagrywanie filmów z dronów sportowych. W obrazie można osiągnąc bardzo nietypowy ruch, dotąd nieosiągalny przez klasyczne drony. Te jednostki latające przeznaczone są do wciskania się niemal w każdą szczelinę. Z łatwością jesteśmy w stanie tworzyć ujęcie lotnicze dookoła budynku, po czym do niego wlecieć dalej je kontynuując.  Dodatkwo sposób sterowania tym dronem stwarza wrażenie bardziej organicznych ruchów imitując lot ptaka. Dużym atutem  tych quadrocopterów są predkości. Potrafią rozpędzić się do do 140km/h przy czym sprawdzają się w produkcjach sportowych i nie tylko. Na dronach montujemy kamery Go Pro, pozwalające otrzymać obraz w 4K do 60 kl./s oraz w jakości 2,7K do 120 kl./s

FPV2
FPV

Hyperlapse z drona

Do ciekawych usług, które oferujemy należą hyperlapse. Mają one swoje zastosowanie w filmach do pokazania upływu czasu w przyśpieszonym tempie. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu w dronach oraz zaplanowaniu tras lotu, jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne ujęcia żyjącego miasta za dnia zarówno jak i w nocy oraz zmieniającej się pogody w pięknych obliczach natury.

HYPERLAPSE_0005
hyperlapse-foto
foto-tło

Fotografia lotnicza

Dbamy o to, aby zdjęcia z lotu ptaka miały swój niepowtarzalny charakter dzięki odpowiedniej porze dnia, roku oraz pogodzie. Wykorzystujemy technikę bracketingu, która pozwala nam wyciągnąć maximum możliwości ze zdjęć wykonanych z powietrza. Dodatkowo jesteśmy w stanie przygotować wielkoformatowe obrazy składające się z panoramy wielu fotografii.

fotografia3

Zdjęcia 360 z drona

Ciekawą usługa dopełniająca zwykłą fotografię wykonaną z drona to zdjęcia 360. Dzięki tej technice jesteśmy w stanie pokazać obiekty z pewnej wysokości, ale też ich wnętrza z bardziej niedostępnych miejsc i ciekawszej perspektywy. Zdjęcia 360 sprawdzają się do prezentacji lokali, inwestycji itp. na stronach internetowych klienta.

skaj1
skaj2

Fotogrametria z drona

Jako firma specjalizująca się w wykonywaniu zdjęć z powietrza w swojej ofercie posiadamy także usługi związane z fotogrametrią. Zastosowanie tej technologii jest bardzo szerokie. Zdjęcia fotogrametryczne mogą służyć do tworzenia modeli 3D realnego obiektu (np. budynku) bądź masy lądowej. Są to przydatne narzędzia do pracy dla architektów i geodetów, ale także do zastosowań w filmie przy tworzeniu scenografgii VFX oraz grach komputerowych. Dodatkowo modele 3D wraz z fotorealistyczną teksturą mogą być importowane do popularnych aplikacji, ale również być przeznaczone do edycji i prezentacji grafiki 3D. Trójwymiarowy model można również wydrukować na drukarce 3D.

kadr-2-2
kadr-1

Transmisje na żywo

Aby wzbogacić transmisje live o nową perspektywę z lotu ptaka, oferujemy możliwość transmitowania w czasie rzeczywistym obrazu w jakości FULL HD. Dzięki quadrocopterom wyposażonym w profesjonalny system streamingu dajemy możliwość przekazywania materiału bezpośrednio do wozu transmisyjnego, na telebimy bądź duże monitory FULL HD. Jest to świetne rozwiązanie dla klientów organizujących imprezy plenerowe, koncerty czy zawody sportowe.

transmisje2
transmisje2

Oświetlenie z drona

Oferujemy usługi oświetleniowe z drona. Dzięki autorskiemu projektowi konstrukcja jest w stanie zmieniać zdalnie kąt nachylenia źródła światła oraz jego moc. Posiada osiem poziomów mocy z czego najmocniejszy to 100 000 lumenów. Lampa wyposażona jest diody LED CREE XHP 70, które posiadają współczynnik CRI na poziomie 93. Temperatura barwowa światła to 5500K. Dron wraz z lampą jest w stanie utrzymać się koło 15min w powietrzu.

Frame-Las_1.152.1-min
artem-kovalev-jGN7JUKZcU0-unsplash-min

Filmowanie w ruchu

W celu wykonania bezpiecznych niskich lotów przez miasto bądź długich tras za samochodami korzystamy z samochodu typu Cabrio, skąd operatorzy sterują dronem. Pozwala nam to na tworzenie precyzyjnych ujęć lotniczych na dużych dystansach bez obawy o stratę zasięgu quadrocoptera.

cabrio-1
cabrio-3
keep-flying-2

Zasada "Keep Flying"

Bezpieczeństwo dla nas to priorytet, dlatego za sterami bezzałogowych statków powietrznych stoją wykwalifkowani piloci, a drony posiadają ubezpieczenie komercyjne (OC) do 300tys złotych. Bardzo dobrze znamy swój zawód i zdajemy sobie z tego sprawę, że wypadki bardzo często się zdarzają - jest to wpisane w nasz zawód. Aby uniknąć nieprzyjemności związanych z przerwaniem zdjęć w momencie kolizji drona - stworzyliśmy zasadę, dzięki której zawsze mamy na planie zapasowego drona. Pozwala to na kontynuowanie pracy i nienarażanie klienta na dodatkowe koszty związane z dodatkowym dniem zdjęciowym.

inspajer-1
pexels-pok-rie-810493

Wybrane projekty reklamowe

Zobacz nasze najciekawsze realizacje fotografii reklamowej.

Produkcja fotografii reklamowej w studiu dla Walldesign, Swiss Krono - Mateusz Drozd

Czy da się zbudować dwa pomieszczenia w studiu, zrealizować sesję reklamową i zdążyć w 48 godzin?

Abstrakcyjne zdjęcie grupowe prelegentów I Love Marketing

Prawie 100 prelegentów na grafice podsumowującej 4 dni konferencji I Love Marketing.

Sesja sportowa dla marki Redbull z Krystianem Kowalewskim

4 dni górskich wędrówek po Rudawskim Parku Krajobrazowym z Krystianem Kowalewskim, atletą Red Bulla.

Nasi klienci

Mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma markami, poniżej kilka z naszych ulubionych.

logo-14
logo-9
logo-15
logo-10
logo-16
logo-3
logo-13
logo-6
logo-7
logo-5
logo-8
logo-4
logo-2
logo-1
logo-12
logo-11

Referencje

logo-14

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

logo-2

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

logo-13

"Każde zlecenie to dla nas szansa na kreatywne wykazanie się podczas wielu etapów prac nad realizację fotografii reklamowych. Solidne przygotowanie produkcyjne to nasz klucz do sukcesu."

A. Aawofdsaijf, Rjo Oajs

Zobacz również

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: