SPECNA ARMS

W ramach stałej i partnerskiej współpracy, marka Gunfire zleciła nam produkcję filmu reklamowego najnowszej linii replik broni airsoftowych Specna Arms EDGE 2.0. Jest to 6 realizacja filmowa wykonana dla tego klienta.

KONCEPCJA

Koncepcja, którą zaproponowaliśmy klientowi miała zawierać zarówno elementy filmu produktowego, jak i reklamowego filmu akcji. Chcieliśmy przedstawić detale wykonania replik,  jednocześnie nie rezygnując z ujęć ich wykorzystania w walce - bardzo lubianych przez grono klientów zleceniodawcy. Dodatkowo zaproponowaliśmy również wyprodukowanie fotografii reklamowych oraz produktowych.

5L1A8590
5L1A8610
5L1A8841
5L1A9123

PRODUKCJA

Realizacja zdjęć odbywała się w ciągu dwóch dni zdjęciowych. Pierwszy z nich przeznaczyliśmy na nagrania produktów w studiu. Do wykonania zdjęć użyliśmy obiektywu macro Laowa 24mm probe, który pozwolił nam uzyskać nietypową perspektywę zaglądając do środka replik, pokazując każdy detal konstrukcji broni. Do kadrów ogólnych użyliśmy także zmotoryzowanej obrotnicy i slidera, dzięki którym uzyskaliśmy bardzo płynne ruchome ujęcia. Drugi dzień zdjęciowy przeznaczyliśmy na kadry akcji w plenerze z wykorzystaniem wysokiej klasy filmowej kamery RED.

20200117_153513_HDR
sdr
cof
cof
sdr
20200117_153438_HDR

POSTPRODUKCJA

Koncepcja filmu wymagała unikalnego podejścia do postprodukcji. Dynamiczny i efektowny montaż kadrów produktowych z wykorzystaniem animacji, pozwolił nam płynnie przejść do elementów nacechowanych akcją, nagranych w plenerze. Dzięki takiemu podejściu, film mimo tak drastycznych różnic w charakterze zdjęć nie traci tempa, pełniąc funkcje zarówno informacyjną jak i reklamową.

20200117_Gunfire_Produktowe_Main_v4

Zobacz inne projekty.

Zapytania ogólne:

Wycena produkcji:

Rental sprzętu: